Aksiyon Amerikan Dizileri Suç Tavsiye Diziler

Shooter Yeni Amerikan Aksiyon Dizisi

Shooter 2016 yılında başlamış sağlam bir aksiyon dizisi. Tarihe geçecek bir dizi mi? Pek zannetmiyorum fakat sanırım bir hayli izleiyici toplamayı başaracak.

Shooter, aksiyon sinema filminde de başrol oynayan Ryan Phillippe dizi de Bob Lee Swagger isim usta bir keskin nişancıdır. Gerçek yaşanmış bir karakterden alıtı yapılmış dizide, Bob Lee Swagger Vietnam’da zorlu tehlikeli bir görevde olan Bob Lee Swagger başarıyla görevini tamamlar ve ülkesine geri döner. Sessiz sakin bir kasabada rahat sakin huzurlu bir hayata başlar. Fakat bu huzur fazla sürmeyecektir. Kısa bir süre sonra tekrar zor bir görev için teşkilata çağrılır. Bob Lee Swagger Başkan için düzenlenmek istenen bir suikat girişimi planının içerisinde bulunduğunun farkında değildir. Ülkesine aşık adamın içine düştüğü korkunç durumdan kurtulup, Başkanı koruyabilecek mi?

 

Yönetmenliğini usta İngiliz sinema yönetmeni Simon Cellan Jones (Boardwalk Empire, Jessica Jones) yapmaktadır. “Boardwalk Empire”, “Entourage” ve “How to Make It in America” gibi ünlü aksiyon dizilerin yapımcısı Mark Wahlberg ise dizinin yapımcısı pozisyonuna sahip. Üretimi ise Paramount Television ve Universal Cable Productions şirketleri tarafından yapılmaktadır.

About the author

tavsiye

1 Comment

Click here to post a comment

tavsiye amerikan dizileri