Amerikan Dizileri Dram Gerilim Hapishane Dizileri Suç Tavsiye Diziler Uyuşturucu Konulu Diziler

Prison Break ve Devamı 2017

Hapishane yada ceza evi konulu yabancı dizi arıyor ve bulamıyorsanız doğru yazıyı okuyorsunuz. Özellikle erkek izleyicilerin tercih ettiği ceza evi konulu yabancı dizileri listeleyeceğim.

Prison Break

Prison Break bence Amerikan hapishane dizileri veya genel kategorideki gelmiş geçmiş en başarılı dizi olmayı başaran bir yapım. Ceza evi yapımları gerek sinema filmleri ile gerek televizyon dizileri ile izleyiciyi her zaman etkilemiştir. Sebebi belkide bulunmaktan en çok korkulan bir yer olması veya orada bulunmadığımız dandır.

Prison Break’in konusuna gelirsek;  Lincoln Burrows suçsuz yere işlemediği bir suç yüzünden hapse girer ve kısa bir süre içerisinde idam edilecektir. Kardeşi Michael, abisinin suçsuz olduğunu bilir ve onu hapisten çıkarmaya çalışır. Fakat huhuki yollar ile bu mümkün değildir. Michael bu durum karşısında başka bir plan yapar ve suç işleyerek abisinin yattığı ceza evine girer. İşte macera burada başlar. Acaba Michael ya abisini idamdan kurtaracak yada abisi ölecek kendisi de yıllarca içeride yatacak…

Kesinlikle diyorlar ya ” ölmeden önce izlenilmesi gereken dizi” aynen öyle bir dizi. Her dakikası heyecan tavanda izleyeceğiniz bir başyapıt. Ha bu arada dizi normal serisini bitirdi fakat 2017 yılı ile başlayacak Prison Break Orta Doğu (devamı) projesini merakla bekliyorum.

Prison Break 2017 de başlayacak 5. sezon ve konusu dizinin başındaki olayın tam tersi ile, yani bu sefer Michael ortadoğuda bir ceza evinde abisi onu kurtarmaya yanına gidiyor. Eminim yine adından çok konuşturacak bir yapım olacak iyi seyirler.
Yapımcı: Paul T. Scheuring (2005)
Oyuncular: Wentworth Miller, Dominic Purcell, Augustus Prew devamı…
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim

Yeni Bilgi: Prison Break 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Prison Break efsanesinin yeni sezonu olan 5. sezonu ne zaman başlayacak? sorusunun cevabı geldi!  Prison Break resmi Facebook sitesinden duyurdu. Evet, çekimlerine devam edilen dizinin yeni sezonu 4 Nisan 2017 Fox Int. kanalında yayına başlayacak. Hepimize hayırlı olsun iyi seyirler…

 

About the author

tavsiye

7 Comments

Click here to post a comment

tavsiye amerikan dizileri