Dram Kore Dizileri Romantik Tavsiye Diziler

Mianhada, Saranghanda ~ Kore Okul Dizisi

I’m Sorry, I Love You Kore Dizisi

Orijinal adı: Mianhada, Saranghanda, İngilizcesi I’m Sorry, I Love You olan Kore dizimiz 2004 yapımı ve bir sezon sürmektedir. Son günlerde Kore dizileri kategorisinde biraz eksik kaldım. Sebebi ise dizi sitelerinin tek tek kapanması sanırım. Okul konulu Kore dizilerinden biri I’m Sorry, I Love You, Kore aşk dizileri türünde de başarılı bir takipçi yakalamıştı.

Yönetmenliğini Hyeong-min Lee’nin yaptığı, 16 bölüm süren, romantik dram türündeki Güney Kore dizisinin başrol oyuncuları ise: So Ji-sub, Im Su-jeong, Jung Kyung Ho, Suh Ji Young, Choi Yeo Jin’dir.

Dizinin Konusu

Okul konulu, bir çok ödül almış Kore dizimizin konusu: Cha Moo Hyuk Avustralya’da takılan sıradan bir çakma çete üyesidir. Küçükken aile tarafından terk edilmiş ve bir aile onu evlat edinmiştir. Bir süre sonra yeni ailesiyle Avusturalya’ya taşınırlar. Fakat bu aileden de şansı gülmez ailesi ona kötü davranır. Bu genç adamdan sokaklara takılmaya tam gaz devam eder.

Cha Moo Hyuk Kore’nin en önemli meşhur şarkıcılarından biriyle karşılaşır. Song Eun Chae onun çok eski hatta çocukluktan arkadaşıdır. Song Eun Chae eski arkadaşının bu durumuna çok üzülür ve artık onu bu halinden kurtarmak için yaşar. Kore’nin ünlü mankenlerinden Choi Yoon (Kang Min Joo),  bir çekim amacıylaAvustralya’ya gider. Eun Chae’yle Min Joo tesadüfen iyi arkadaş olurlar. Choi Yoon, Min Joo ile ilgilendiğinden dolayı ona yakınlaşabilmek için Eun Chae’den yardım ister.  Diziyi 10 bölüm izledim pek tarzım değil fakat merak ettiğimden izledim. Fakat gerçekten bu Koreliler gerçekten hedefe ulaşmayı çok iyi biliyor. İyi seyirler.

 

About the author

tavsiye

1 Comment

Click here to post a comment

tavsiye amerikan dizileri