Dram Gerilim Kore Dizileri Korku Romantik Tavsiye Diziler

Master’s Sun ~ Kördüğüm Hayaller

Kore Dizisi Master’s Sun ~ Kördüğüm Hayaller

Master’s Sun, Kördüğüm Hayaller Güney Kore dizisi, 2013 te yayına girmiş ve 17 bölüm yayınlanmış korku-komedi dizisidir.

Güney Kore’liler romantik, dram dizisi yapar da, korku dizisi yapamaz mı? Bal gibi yapar… Ne kadar korkutucudur bilemem kişiye göre değişir fakat yapım ve oyunculuk olarak Kore standartlarını göz önüne alırsak dizi başarılı. Master’s Sun dizisi 14 ila 24 yaş arasına hitap ettiğini düşünüyorum. Zaten Kore dizilerini izleyen ortalama da bu galiba. Bu yaşlardaysanız yakışıklı başrol oyuncu başta olmak üzere diğer oyuncular gönlünüze taht kuracak.

Dizinin Konusu

Kördüğüm Hayaller dizimiz, fırtınalı korkunç bir gecede yaşanan hadiseler ile başlıyor. 2 kahramanımız aynı gece kaza geçirir ve kader onları birleştirir. Erkek karakter Joo Joong-Won yakışıklı, zengin, ukala, kendini bilmiş bir genç adam. Kızımız ise Tae Kong-Sil, güzel tatlı tipik bir Kore kızı. Masum bir karakter olan Tae Kong-Sil bir trafik kazası geçirir ve hayaletler görmeye başlar. İşte bu özelliği sebebiyle Tae Kong-Sil’in ilgisini çeker ve sevgili olurlar.

Özetlersek birbirine benzeyen Kore dizilerinden biri. Yine genç yakışıklı erkek ve genç güzel kız. Tesadüfler ve aşk… Bu dizideki tek fark hayaletler. İyi seyirler…

tavsiye amerikan dizileri