Dram Komedi Dizileri Kore Dizileri Romantik Tavsiye Diziler

Emergency Couple ~ Eunggeubnamnyeo Romantik

Emergency Couple Romatik Dram

Eunggeubnamnyeo romantik kore dizileri listemizdeki yerini almaktadır. Romantik ağırlıklı dizimiz 2014 Güney Kore yapımıdır. anal porn

Dizinin baş rollerinde Kore dizileri takipçilerinin yakından tanıdığı  Song Ji-hyo ve Choi Jin-hyuk ile Lee Pil-mo , Choi Yeo-jin ve Clara yer almaktadır. Romantik komedi ve dram türündeki dizi TVN kanalında 24 bölüm olarak 24 Ocak ta başlayıp 5 Nisan’da final yapmıştır. Dizi, diğer Kore dizileri gibi 8-14 yaş arası değilde, konusu itibarı ile bir üst nesil hitap etmektedir.

Dizinin Konusu

Jin Hee (Song Ji Hyo) diyet uzmanı doktordur ve gayet yeterli güzel bir hayata sahiptir. Daha sonraları tıp fakültesi öğrencisi Chang Min (Choi Jin Hyuk) ile tanışır. Chang Min’in ailesinin karşı çıkmasına karşın evlenmeye karar verirler. Chang Min’in ailesindeki herkes doktordur. Chang Min, okulu bırakır ve ilaç mümessili olarak iş bulur. Evlilik ömürleri onlar amacıyla mutlu gelmez. Chang Min’in ailesi Jin Hee’yi ufak görür ve bu hal Chang Min’in onun ile ilgili görüşünü de etkilemeye başlar en sonucunda da Jin Hee’den boşanmaya karar verir. Boşanmalarından sonra Jin Hee tıp öğrencisi olur ve şimdi stajyer olarak çalışmaktadır. Chang Min de yarım bıraktığı tıp eğitimini tamamlar ve o da stajyer olur. Bir gün, beraber çalışacakları hastanenin acil servisinde karşılaşırlar.

Künye

Tür: Romantik , Komedi , Tıbbi dram
Yazar: Choi Yoon-jung
Yöneten Kim Cheol-kyu
Oyuncular Ji-Hyo Song , Choi Jin-hyuk , Lee Pil-mo , Choi Yeo-jin Clara
Menşei ülke Güney Kore
Orijinal Dil: Kore

About the author

tavsiye

4 Comments

Click here to post a comment

tavsiye amerikan dizileri