Aksiyon Amerikan Dizileri Dram Gerilim Suç Tavsiye Diziler Uyuşturucu Konulu Diziler

Breaking Bad Amerikan Suç Dizisi

Breaking Bad Uyuşturucu Konulu Amerikan Dizisi

Breaking Bad, dram, suç ve gerilim kategorisinde uyşturucu temalı en iyi amerikan dizilerinden biridir. Uyuşturucu kullanımının yada satışının insana vereceği zararlar anlatılıyor.

Breaking Bad ilk sezonunun ilk bölümüyle birlikte sizi gergin, heyecanlı ve etkileyici bir dünyada yaşatacak. Breaking Bad dizisinin konusunu sizlere biraz anlatayım. Başrolde ki orta yaşlarda ki lise kimya öğretmeni olan Walter White’ın sıradan bir hayatı vardır. Bir rahatsızlığı sonucu doktora gider ve doktor ona kanser olduğunu söyler. Dünyası yıkılan Walter durumu kimseye söyleyemez. Bir gün tüm ailesi ve karısının kardeşi Marie Schrader’ın eşi bir DEA polisi olan Hank ile tv izlerken haberlerde bir uyuşturucu baskını haberini görürler. Walter bundan etkilenir ve bir gün uyuşturucu baskınına gitmek ister. Kısa süre sonra bir baskına giderler ve Walter dışarıda arabada beklediği sırada camdan bir genç atlayarak olay yerinden kaçar. Bu genç Walter’ın okuldan öğrencisi olan Jesse Pinkman’dır. Walter çok kısa bir zaman sonra öğrenci Jesse Pinkman ile metamfetamin işine girerler ve karanlık yolculuk başlar.

Birçok Amerikan uyuşturucu konulu sinema filmi yada dizi izledim fakat Breaking Bad’in konusu ve işleyiş şekli gerçekten başarılı kesinlikle iz bırakan bir yapım olmuş. Eğer uyuşturucu konulu bir dizi arıyorsanız kesinlikle tereddütsüz bu diziye başlayın derim iyi seyirler tavsiyedizi.com

About the author

tavsiye

4 Comments

Click here to post a comment

tavsiye amerikan dizileri