24 Hours Amerikan Aksiyon Dizisi


Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

24 Hours dizisi  Emmy ve Altın Küre ödüllü Amerika’nın ve dünyanın en çok izlenmiş aksiyon dizilerinden biri olmayı başardı. En iyi aksiyon konulu yabancı dizi kategorimizde ki 24 Hours’u sizlere biraz anlatayım.

24 Hours dizisinin konusu; Terörle mücadele bürosunun Jack Bauer’ın (Kiefer Sutherland) önderliğinde eyaletteki ve tüm Amerikada’ki terör faaliyetlerini kahramanca engellediğini izleyeceğiz. Tipik bir “Tanrı Amerika’yı Korusun” oyunculuğu var ve Jack Bauer Amerikayı ve dünyayı kurtaran adam modunda. Fakat oyunculuk lar gerçekten başarılı ve kendini izlettirmeyi başarıyor ve hak ediyor.

Dizinin her bölümü 24 saatlik süre içerisinde geçiyor. İşte en zor kısımlarından biride bu… 24 saatte yaşananları bir bölüme sığdırmak ve sonuca ulaşabilmek. Bölümler genelde farklı bir macera var ama bazende bir kaç bölüm aynı konu üzerinde ilerleyebiliyor. Örnek vermek gerekirsek; ülkemizdeki “Arka Sokaklar” dizisinde ki gibi bir konu bir kaç bölüme yayılabiliyor.

Dizideki karakterler dizide büyüyor, dizi gerçekten uzun ve emek verilmiş bir çalışma. Ayrıca oyuncuları kutlamak istiyorum çünkü; bu kadar uzun yıllar birlikte çalışmak ve aynı kaliteyi vermek hiçte kolay bir iş değil.

24 Hours dizisi 14 Temmuz 2014 tarihinde yayınlanan 9.sezonu olan Live Another Day ile 204+24 malesef ekranlara veda etti. 9 sezonluk bu macerayı mutlaka izlemelisiniz diyorum iyi seyirler diliyorum. Tavsiyedizi.com

Yapım: Amerika Birleşik Devletleri

Sezon: 9 – 2014 yılındafinal yaptı.

Oyuncular:  Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard, Elisha Cuthbert, Dennis Haysbert, James, Morrison, Reiko Aylesworth, Kim Raver, D. B. Woodside, Penny Johnson Jerald, Roger Cross, Gregory Itzin, Cherry Jones, Louis Lombardi, Annie Wersching ,Sarah Clarke

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Yorumlar 1

24 Hours Amerikan Aksiyon Dizisi

Giriş Yap

Don't have an account?
Üye Ol

şifreni sıfırla

Back to
Giriş Yap

Üye Ol

Captcha!
Back to
Giriş Yap
tavsiye amerikan dizileri